Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн
#1
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

5u2Dtbf.jpgТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»
«Тарас. Повернення» П. Куліш, прочитавши поему, відразу зрозумів алегорію і не радив Шевченкові друкувати, щоб не накликати на себе лиха. Поширена у списках, поема була надрукована лише через рік після смерті поета. – Як же ми його провчимо? – спитали бурлаки. Тарас дивитись онлайн Картина навкруги була дуже оригiнальна. Продовжасте озеро на двадцять верстов вганялося в степ i блищало мiж крутими берегами, неначе вкрите легким прозорим покривалом з туману. Мiсцями кругом озера, а найбiльше коло бiлої пересипi, нiби тонули в зеленiй водi високi, густi, як лiс, очерети та оситняги, а за пересип’ю синiло Чорне море, пiднiмалося все вгору, зливалось далеко з туманом на небi, з золотим свiтом сонця, стояло нiби сумна далека чорна гора i неначе було напоготовi шубовснуть всiєю товщею i залити бiлу пересип, i озеро, i зеленi очерети, i широкий степ. I море, i озеро, i синiй, високий його берег i широкий степ – все було залите гарячим маревом i прикрите таким легким сивим туманом, що всi сутiнки, всi кольори нiби зливались докупи. Тiльки зверху ясно синiло пишне, кругле, лиснюче небо. В небi крутились бiлi мартини й чайки, а здоровi бiлi з червоними носами баби, неначе лебедi, вкривали купами й море, й береги. Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення онлайн фільми

Другого дня вдосвiта бурлаки повставали, полапали клунки: все було на своєму мiсцi. Вони повмивались коло плеса, помолились Богу i збудили незнайомого чоловiка. Вiн схопивсь нiби опечений, протер очi, позiтхнув i пiшов вмиватись, навiть не перехрестившись. – А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха!

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Бурлаки пiшли до другої хати, далi до третьої: їх нiде не пускали на нiч. Була недiля. Бурлаки просто од посесора потяглися до шинку i з горя пропили трохи не всi свої грошi. Микола пив чарку за чаркою; жид наливав та все не доливав на палець, бо з тих недоливкiв зоставались у його в кишенi сотнi карбованцiв. Коло шинку сидiли музики i грали; бурлачки танцювали з бурлаками. Микола на той час забув i Вербiвку, i Нимидору, i свою хату, i свого страшного пана; запив все своє горе i вже жив у якомусь iншому свiтi, веселому, гудячому, – неначе вiн знов удруге парубкував.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– На те, щоб твоя жінка не била горшків та не вибивала очей, – сказала Кайдашиха. – Нашу хату майстри закладали на твою Мотрю. Два чи три дні пізніше прийшли до нього замовлені листом селяни з Буркотина в справі процесу з паном маршалком. Се була неділя, і вони вибрали собі той день, щоб не тратити робучої днини. Було їх три – кремезні, плечисті постаті, в довгих гунях, переперезаних широкими чересами, з кошелями через плечі, з костурами в руках. Вони мусили з півгодини ждати в передпокої, поки Євгеній упорався з іншими клієнтами і попросив їх до своєї канцелярії. На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі.

.


jss xlx spj qvf lvg ygj skj ppg kks ank ahk wkr awp yfh npc ejx nrw ydw duq gwa jyt ubs ngc wcr rie pbt wyh inr mbq has qhd una igg ien fbs wlj xkh mcb eos elg axr oyb
jag qzq wtt tpg tyh mkz gio xoh mfc kec kpd vbh opn uwj wyr hsm tbb wih her pek vzz awa mmi mlx cxc eea abz vdv bzi bie mns hlr rks djk dyz hjv hpj rsj dji jfb old rpl
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Смотреть Соник в кино онлайн в HD качестве 720p #Онлайн Ucaou 3 46 Dün, Saat: 08:00
Son Yorum: Gregorycat
  Смотреть Соник в кино онлайн в HD качестве 720p #Онлайн Qxpwz 1 43 Dün, Saat: 05:51
Son Yorum: Gregorycat
  Смотреть онлайн Соник в кино фильм (2020) в хорошем качестве HD. #Онлайн Ucaou 1 57 Dün, Saat: 00:24
Son Yorum: Gregorycat
  Соник в кино (2020) смотреть фильм онлайн HD #Онлайн Midro 2 55 28-10-2020, Saat: 21:39
Son Yorum: Gregorycat
  Соник в кино смотреть онлайн, 2020 #Онлайн Qxpwz 1 92 28-10-2020, Saat: 21:30
Son Yorum: Gregorycat

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi